Veterinární klinika ANVET - Fyzioterapie

604 413 213

Meduňková 9, Brno - Ivanovice

mapa

Příjezd autem:

Na čtyřproudové silnici z Brna směrem na Svitavy sjezd Globus. Na kruhovém objezdu směr Ivanovice, na následující křižovatce doprava směr Česká a v polovině kopce odbočíte vlevo do ulice Hřebíčková. Po levé straně je ulice Meduňková.

Příjezd MHD:

Z konečné zastávky tramvaje č. 1 v Řečkovicích a nebo od Semilassa autobusem 41 nebo 71. Z autobusu vystoupíte na zastávce Příjezdová, odkud je to jen tři minuty chůze.

Zpracování osobních údajů - GDPR

Osobní informace zpracováváme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, který nabývá platnosti od 25.5.2018.

Ze zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty jsme povinni po dobu 10 let zpracovávat tyto osobní údaje: jméno, příjmení a adresu, případně a DIČ.

Z důvodu možnosti kontaktování klienta zpracováváme na základě souhlasu tyto osobní údaje: jméno, příjmení, adresa, , DIČ, emaily, telefony. Klient se může rozhodnout jaké informace nám poskytne, nemusí poskytnout všechny.

V případě poskytnutí souhlasu klientem tyto údaje, používáme k zaslání předem domluvených informací, upozornění na očkování, zaslání výsledků vyšetření, zhotovení výpisu dokumentace na základě žádosti klienta, …. Tyto údaje budou zpracovány po dobu 20 let od poslední návštěvy klienta, přičemž má klient právo kdykoliv vzít souhlas zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu.

Tyto údaje nebudou použity pro marketingové účely.

Podle zákona o ochraně osobních údajů má klient právo:

Klidná
atmosféra

Profesionální
přístup

Přijímáme
platební karty

Váš prohlížeč je zastaralý a není podporován!Aktualizujte svůj prohlížeč na aktuální verzi. (např. MS Edge, Chrome, Firefox, ...)

ANVET - Veterinární klinika
MVDr. Alena Ansorgová
Meduňková 9
621 00, Brno - Ivanovice
603 780 480
klinika@anvet.cz